Şirketimiz ve Hedeflerimiz Hakkında

Estepublic Grup, 1973’den bu yana Türkiye’de nesillerdir ticaret yapmaktadır. Ticari bilgi, birikim ve sermayesiyle yarım asırdır Türkiye’nin kalkınmasına, ilerlemesine ve muhasır medeniyetler seviyesine ulaşmasına katkı sağlamak hedefiyle durmaksızın çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden köklü bir grup şirketidir.

Estepublic Grup şirketinin kurumsal stratejisi; iç pazarda olduğu kadar dış pazarda da edindiği tecrübe ve uzmanlığı sentezleyerek kalkınmayı, gelişimi ve endüstriyel yönelimleri gözetmek, kar potansiyeli yüksek olan ticari sektörlere yatırım yapmayı amaç edinmek, hedeflenen süreler dahilinde sürdürülebilir ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirmektir.

Estepublic Grup; ekonomik rekabet koşullarına rağmen inşaat, gayrimenkul geliştirme ve satış, gıda, ihracat ve medikal gibi önemli ölçüde potansiyel barındıran ve gelecek vaat eden sektörleri de faaliyet alanına eklemiş bulunmaktadır.

Yerli ve Milli

Gayrimenkul , İnşaat , Gıda ve İhracat alanında yapılan yatırımların yanı sıra medikal sektördeki mevcut ihtiyaçları karşılamak ve dışa bağımlılığı azaltmak için 2020 yılının başında medikal sektöre yatırım yapmıştır. Yapılan yatırımla birlikte %100 yerli ve milli bir medikal marka oluşturup Dünya pazarında önde gelen bir marka olmayı hedeflemektedir. Estepublic Medikal Yurtdışı ve Yurtiçi pazarında kısa sürede yapmış olduğu girişim ve yatırımlarla geniş bir müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Misyon, Vizyon

İstikrarlı ekonomisiyle günden güne gelişmeye ve önemli fırsatlar sunmaya devam eden ülkemizin, durmaksızın büyüyen değeri Estepublic Medikal, kalite, değer, hizmet ve mükemmeliyet prensiplerine dayanarak ilerlemeyi misyon edinmektedir.